У кожній великій кіностудії є люди, які
цілими днями займаються тільки тим, що читають такі сценарії іі відсіюють різне
«сміття», яким ви могли б і скористатися. Довіртесь своїм відчуттям, і якщо вам
здалося , сценарій вартий того, то, можливо, воно так і є.
Інколи під час роботи потрібно швидко підібрати кольори гармонійно щоб не різали око. В Інтернеті багато можна знайти порад що з чим контрастує, але краще як на мене дивитися наочно що ж з чим їсти.
Як зняти кіно власними силами?
Власні сили – це руки, ноги та голова. Тобто ті
компоненти, які будуть стартовим капіталом для нашого фільму. Отже, беремо
людну в кількості однієї штуки, додаємо співавторів за смаком. Потім
визначаємось – буде це робота в команді від початку до кінця, чи будуть
виражені індивідуальні ролі кожної окремої людини в загальному, чи буде це
відношення автор – виконавці.
Чи ти збираєшся зняти ігровий, документальний фільм або соціальну рекламу - завжди вивчай тему свого проекту і не бійся запозичувати ідеї зі своїх улюблених книг і телепрограм.
Запитай себе - які фільми і програми мої найулюбленіші? Це новини, комедії, бойовики, ток-шоу, музичні кліпи? Коли ти дивишся їх, звертай увагу на роботу акторів, ведучих, коментаторів, на те, як збудований сценарій. Стеж за роботою оператора - переміщенням камери, різними кутами її розташування, і кадрами, використовуваними в кожній програмі.
Обговорюй з іншими учасниками проекту те, що ви дивитеся по телевізору або на відео. Вирішите, що вам подобається і чому, а що можна було б зробити краще.
Как снять фильм? Такое ощущение, что сейчас все хотят попасть в кинобизнес, заниматься созданием кинопродукции и стать, по меньшей мере, Стивеном Спилбергом. И хотя кинопромышленность – это очень жесткая и местами жестокая отрасль, есть те, кто хотят заниматься режиссурой, основываясь только на удаче.